Nowe funkcjonalności w Jobexpress.pl

jobexpress Jobexpress.pl, portal pośrednictwa pracy, wprowadził do swojego interfejsu nowe narzędzia, które wyróżniają stronę spośród innych serwisów o podobnym profilu. Jobexpress.pl, serwis który w przeciągu zaledwie kilku tygodni zgromadził ponad 3 000 ofert pracy, stale pracuje nad  rozwojem funkcjonalności i użyteczności swojej strony.

Najważniejsza wprowadzona ostatnio zmiana polega na możliwości wygenerowania CV kandydata w pliku PDF i używania go poza serwisem, tak jak tradycyjnego dokumentu CV. Dodatkowo, jeśli kandydat za pośrednictwem serwisu aplikuje na konkretną ofertę, pracodawca automatycznie dostanie na swoją skrzynkę mailową plik z jego CV – zupełnie tak, jakby aplikant wysłał do niego indywidualnego e-maila. Kandydat jednak nie musi pisać kilkudziesięciu maili, bowiem aplikuje ze strony Jobexpress.pl w sposób automatyczny.

Kolejną nowością jest możliwość przechowywania w serwisie kilku różnych listów motywacyjnych. Osoba posiadająca konto w serwisie Jobexpress.pl będzie mogła sprofilować kilka wariantów swojej aplikacji, w zależności od pracodawcy do którego aplikuje oraz zarządzać nimi w swoim profilu. Pozwoli to na sprawne i szybkie aplikowanie w serwisie, bez konieczności  ciągłego „przerabiania” swojego listu motywacyjnego pod konkretnego pracodawcę.

„Funkcjonalność i użyteczność serwisu są dla nas kluczową kwestią, dlatego cały czas dbamy o jego stały rozwój. Będziemy regularnie wprowadzać nowości, tak by użytkownicy Jobexpress.pl łatwo, szybko i skutecznie mogli poszukiwać pracy. Aktualnie pracujemy nad kolejnym rozwiązaniem, którego nie ma żaden serwis pośrednictwa pracy – tę funkcjonalność chcemy zaproponować naszym użytkownikom jeszcze przed wakacjami.” – podsumowuje Agnieszka Wiącek, manager portalu Jobexpress.pl.

9 komentarzy
 1. Hmmm ciekawe. Jakiś czas temu się u nich zarejestrowałem i kilka ciekawych ofert dostałem. Jeżeli będą mieli przyrost ofert w takim tempie jak teraz to szybko wskoczą na czołowe miejsce wyszukiwarek pracy.

 2. Dość młody portal, co nie znaczy, że kiepski. Myślę, że na dzień dzisiejszy oferuje dużo więcej niż konkurencja i jeśli dalej będzie się dynamicznie rozwijał to ma szanse na systematyczne zwiększanie udziału na rynku. Sam serwis? Osobiście podoba mi się prostota i wygoda użytkowania, klika sie łatwo i intuicyjnie. Aha, duży plus za design.

 3. Banksy, załapałeś się na ten kurs angielskiego co jakiś czas temu ruszył na jobexpresie?
  Co do poruszania się po serwisie to jest o niebo lepszy od niektórych konkurencyjnych portali. Jak wchodzę na gumetree to mnie szlak trafia po 10 minutach i dostaje oczopląsu.

 4. Zgadzam się z Banksy w 100%, serwis jest prosty i intuicyjny, za co należy się duży plus. Sam jestem teraz na etapie zmiany pracy i wiem jak trudno się szuka, umawia i wysyła swoje aplikacje. Dla mnie niedoceniona jest opcja wysyłania CV do pracodawcy, bo oszczędza czas, poza tym można teraz mieć kilka LM i dołączać w zależności na co aplikujemy.

 5. Jak to CV do pracodawcy:) A co w tym dziwnego? Jakaś inna opcja niż załaduj i ślij?:)

 6. Trochę inne jest, bo nie musisz sam pisać maila i dołączać CV+LM, a wykonujesz to jednym kliknięciem. Prosta opcja a cieszy :). Oczywiście nie byłoby to dobre, gdyby nie dało się różnych listów wrzucić, bo wiadomo że w zależności od posady będziesz co innego pisać motywując swoją decyzję.

 7. To fajna bardzo opcja. Myślę, ze w poniedziałek w pracy się zaloguje i poszukam nowej 🙂 Zauważyłem opcję przecenia CV do PDFa, bardzo mi się to podoba.

 8. W pracy szukać nowej to trochę ryzykowne, skąd wiesz że prezes nie patrzy co robisz w internecie? Raczej zarezerwuj sobie chwilę w domu i wypełnij formularz na stronie, potrzebne jest dosłownie parę minut. Z tym robieniem pdfa to chodzi o to, że dane z formularza są używane do stworzenia cv. Ja tylko z ciekawości sobie zobaczyłem, bo mam dobre cv napisane w wordzie. Chociaż to ze strony też nie jest złe 😀

 9. nie daj się inwigilować!! 😀 Lewy uwazaj zeby nie dostac po lbie w robocie 🙂 Ja jednak dla bezpieczenstwa wole pracy szukac nie w pracy tylko w domu przed swoim komputerkiem 😛

Dodaj Odpowiedź

Share This
Login/Register access is temporary disabled
Porównaj narzędzia
 • Total (0)
Porównaj
0