Ruszył nowy serwis Employer-branding.pl!

Jak przyciągnąć i zatrzymać najlepszych kandydatów? Jak wyróżnić się wśród innych pracodawców? Jak dobrze zbudować stronę kariery i przygotować kampanię wizerunkową?

Na te i inne pytania specjaliści HR, PR i marketingu rekrutacyjnego znajdą odpowiedź na nowym portalu branżowym poświęconym zagadnieniom employer brandingu. Serwis jest kolejnym projektem naszego serwisu i mamy nadzieje, że okaże się pomocny w Waszej pracy!


Serwis jest odpowiedzią na zgłaszane potrzeby specjalistów HR i marketingu. Po dużym sukcesie branżowej konferencji HRcamp, poświęconej zagadnieniom employer brandingu, zdecydowaliśmy, że temat wymaga specjalnego potraktowania i nowego adresu w sieci. Zaprosiliśmy ciekawe osoby do współpracy, zebraliśmy sporo materiałów branżowych i tak powstał Employer-branding.pl. Mamy nadzieję, ze będzie on stałym źródłem wsparcia i inspiracji dla osób zajmujących się budowaniem marki pracodawcy – opowiada Barbara Zych, Project Director portalu HRstandard.pl


Na portalu employer-branding.pl znajdziecie informacje o aktualnych wydarzeniach branżowych, relacje ze spotkań, artykuły eksperckie, wyniki najnowszych badań, case studies, materiały video i ciekawe prezentacje z całego świata.


Uruchomienie portalu tematycznego jest kolejnym projektem serwisu HRstandard.pl, wpisującym się w długofalową strategię naszego rozwoju. Zapraszamy do grona użytkowników! Wszystkich, którzy chcą się podzielić swoimi doświadczeniami, dokonaniami, uwagami i projektami zapraszamy do kontaktu.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Share This
Login/Register access is temporary disabled
Porównaj narzędzia
  • Total (0)
Porównaj
0