Warsztaty Motywacja z NLP

W imieniu firmy Gamma zapraszamy na warsztaty „Motywacja z NLP” już 16 października

Szkolenie to jest adresowane do osób, które cenią swój rozwój. Celem tego szkolenia jest nauczenie się potężnych technik używanych przez praktyków NLP . Program został skonstruowany tak, abyś po szkoleniu miał narzędzia-klucze potrzebne do Twojego Sukcesu i wykształcił specyficzny i prorozwojowy sposób myślenia o sobie, swoich zasobach, celach życiowych oraz biznesowych. Motto tego szkolenia to:

„Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał”
Zig Ziglar

W programie szkolenia między innymi:

• Systemy VAK i przeramowanie – dowiesz się jak Twój umysł koduje wspomnienia i wyobrażenia, nauczysz się je przeramowywać, tak aby stanowiły dla Ciebie i Twojej podświadomości stałe wsparcie.

• Kotwiczenie – wzbudzanie stanu psychofizjologicznego na zawołanie, dzięki czemu będziesz potrafił zmobilizować się do osiągania celów, nawet w najcięższych warunkach.

• Role życiowe – poznasz ile ról życiowych odgrywasz i jakie są ich cele, dokonasz synergii dążeń i energii pomiędzy tymi rolami, tak aby wszystkie Twoje działania były ze sobą spójne w każdym czasie.

• Definiowanie celów – nauczysz się jak należy określać swoje cele i dążenia, by stały się osiągalne, mierzalne, motywujące oraz spójne z rolami życiowymi.

• Klucze do osiągalnego wyniku – przetrenujesz na sobie podzielony na etapy program osiągania sukcesów, dzięki czemu będziesz dokładnie wiedział co się musi wydarzyć po kolei abyś osiągnął to czego pragniesz.

• Wartości/ przekonania/ przeramowania – nauczysz się jak radzić sobie z myślami, które mówią Ci, że czegoś nie potrafisz, nie umiesz, że się nie uda i, że nie ma sensu podejmować działania.

• Go back goal – poznasz i nauczysz się stosować technikę wizualizacji, zaczerpniętą z terapii Gestalt, która pozwoli Ci na pełniejsze zaprogramowanie Twojego Sukcesu, poznanie tego jak konkretne etapy Twojego sukcesu wpłyną na Twoje życie.

Cena: 450,00 PLN + 5% zniżki dla osób, które zapiszą się do 30 września = 425,00 PLN
Zapisy: biuro@gammaNLP.pl, (22) 266 08 49 – Mieszko Maj

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Share This
Login/Register access is temporary disabled
Porównaj narzędzia
  • Total (0)
Porównaj
0