3 konsultantów HR dołącza do Hewitt'a

Hewitt Associates, międzynarodowa firma doradcza i outsourcingowa specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim, pozyskała do swojego warszawskiego zespołu 3 doświadczonych konsultantów, od wielu lat związanych z doradztwem HR, m.in. dla branży: IT, telekomunikacyjnej, medialnej i usług profesjonalnych.

„Konsekwentnie realizowana strategia rozwoju warszawskiego biura Hewitt zakłada nie tylko zdobywanie nowych projektów i klientów, ale również ciągłe doskonalenie kompetencji obecnego zespołu i jego powiększanie o nowe talenty. Cieszę się, że udało nam się pozyskać do naszego zespołu tak doświadczonych konsultantów, za którymi stoją szerokie kompetencje  i liczne projekty zrealizowane dla firm z różnych branż i sektorów.” – mówi Edward Stanoch, Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu Hewitt Associates.


Magdalena Kustra-Olszewska i Szymon  Milonas współpracują z Hewitt od września 2010, Katarzyna Stasińska dołączy do Hewitt z dniem 1 października br.


Noty biograficzne:

Magdalena Kustra-Olszewska jest doświadczonym konsultantem HR. Bezpośrednio przed dołączeniem do Hewitt pracowała w Hay Group Polska jako Business Unit Manager i odpowiadała za sektor usług profesjonalnych. Swoją  10-letnią karierę zawodową rozpoczynała w Neumann Management Institute, następnie pracowała przez 7 lat w Mercer przechodząc kolejne szczeble rozwoju zawodowego – od Młodszego Konsultanta do Menedżera Projektów w zespole Human Capital Advisory Services. Realizowała projekty dla firm z różnych sektorów i branż, w tym dla wiodących firm m.in. z sektora usług profesjonalnych, telekomunikacyjnego, bankowego, IT, FMCG i dystrybucyjnego. Pracowała m.in. dla Raben Group, Telekomunikacji Polskiej, PTC Era, Cyfry Plus , Makro Cash&Carry Polska, Ulma Construccion Polska.  Dotyczyły one, m. in. kompleksowych systemów motywowania i rozwoju pracowników, strategii wynagradzania, diagnozy kompetencji i  programów rozwojowych.

Magdalena Kustra-Olszewska obejmuje od września 2010 stanowisko Managing Consultant w Hewitt Associates w Warszawie.


Szymon Milonas – posiada 12-letnie doświadczenie w doradztwie w zakresie HR. W czasie swojej kariery zawodowej zrealizował blisko 100 projektów doradczych i szkoleniowych dla klientów z różnych branż i sektorów. Przez ostatnie 4 lata związany był z Hay Group, gdzie odpowiadał za praktykę zarządzania talentami. Wcześniej kierował działem szkoleniowym firmy konsultingowej. Był m.in. zaangażowany w zarządzanie i realizację interdyscyplinarnych projektów podnoszących efektywność, dopasowanie i motywację pracowników, jak również projektów rozszerzających perspektywę zarządzania ludźmi o kwestie efektywności podziału ról i odpowiedzialności, profile wymagań kompetencyjnych i wynagrodzenia. Realizował też duże projekty oceny pracowników. Pracował m.in. dla PTC Era, Aster, Cyfry Plus, Raben Group, Citihandlowego, Kompanii Piwowarskiej.

Szymon Milonas obejmuje od września 2010 stanowisko Managing Consultant w Hewitt Associates w Warszawie.


Katarzyna Stasińska posiada 5 lat doświadczenia w doradztwie w zarządzaniu zasobami ludzkimi. W trakcie swojej kariery zawodowej związana była, m.in. z firmą Mercer, gdzie realizowała projekty w obszarach systemów wynagrodzeń, oceny kompetencji i systemów ocen pracowniczych.  Przez ostatnie ponad 3 lata pracowała dla Hay Group jako Associate Consultant, gdzie realizowała i zarządzała projektami z zakresu polityk wynagradzania, systemów motywacyjnych, modeli kompetencji, systemów ocen oraz tworzenia struktur stanowisk. Odpowiadała też za rozwój praktyki Variable Pay i prowadziła szkolenia z zakresu systemów wynagrodzeń.. Pracowała m. in. dla Makro Cash&Carry Polska, TP SA, Cyfry Plus, Swedbanku, Citihandlowego i RWE IT.

Katarzyna Stasińska obejmie od października 2010 stanowisko Senior Consultant w Hewitt Associates w Warszawie.


* * *

Hewitt Associates (NYSE: HEW) – firma doradcza i outsourcingowa specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim, ukierunkowanych na poprawę wyników biznesowych. Obecnie Hewitt zatrudnia 23 000 konsultantów w 33 krajach na świecie. Firma jest obecna na polskim rynku od 1995 roku. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.hewitt.com

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Share This
Login/Register access is temporary disabled
Porównaj narzędzia
  • Total (0)
Porównaj
0