Bezpłatne warsztaty dla profesjonalistów rekrutacji i employer brandingu (AEB) w Krakowie

28 października w Krakowie odbędą się warsztaty z cyklu Akademia Employer Brandingu poświęcone budowaniu wizerunku atrakcyjnego pracodawcy oraz rekrutacji studentów i absolwentów. W ich czasie zaproszeni profesjonaliści, zajmujący się pozyskiwaniem pracowników w swoich organizacjach, będą mieli okazję poznać preferencje studentów i absolwentów wobec potencjalnych pracodawców, a także przyjrzeć się narzędziom, które pozwalają skutecznie przyciągać najlepszych kandydatów.

To już kolejne, ale pierwsze poza Warszawą, warsztaty z cyklu Akademia Employer Brandingu, przeznaczonych dla osób zawodowo zajmujących się budowaniem wizerunku swoich organizacji jako atrakcyjnych miejsc pracy. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez specjalistów z agencji komunikacji rekrutacyjnej MJCC Employer Branding Consultants – na co dzień pracujących w obszarze budowania wizerunku pracodawcy. Założeniem cyklu jest dostarczanie pracodawcom praktycznych wskazówek, pozwalających im lepiej konkurować o kandydatów na rynku pracy i budować lepsze miejsca pracy. Szkolenia są także miejscem spotkań i wymiany doświadczeń pomiędzy profesjonalistami employer brandingu. Warsztaty są dla firm bezpłatne. Patronem medialnym Akademii jest portal HRstandard.pl.

Więcej informacji dotyczących spotkania oraz cyklu można znaleźć na stronie akademiaEB.pl. Zgłoszenia od osób chętnych do udziału w spotkaniu przyjmowane są do 20 października 2010.

Udział w Akademii EB umożliwia uzyskanie punktów edukacyjnych niezbędnych do uzyskania certyfikatu Advanced Certificate in Employer Branding przyznawanego przez Employer Branding Institute.


Więcej informacji: Aneta Tur
MJCC Employer Branding Consultants
aneta.tur@mjcc.pl
tel. kom.: +48 793 556 840

***

Akademia Employer Brandingu to cykl warsztatów organizowanych przez MJCC Employer Branding Consultants pod patronatem HRstandard.pl, którego celem jest wspieranie rozwoju wiedzy i wymiany doświadczeń w zakresie budowania wizerunku pracodawcy. Bezpłatne spotkania są przeznaczone dla profesjonalistów zajmujących się zawodowo tematyką employer brandingu.

***

MJCC Employer Branding Consultants to agencja komunikacji rekrutacyjnej, wspierająca firmy w przygotowaniu strategii budowania marki pracodawcy oraz realizacji kampanii wizerunkowych i rekrutacyjnych. Zakres usług MJCC obejmuje badania i analizy sytuacji na rynku pracy, preferencji kandydatów i opinii pracowników, opracowanie employee value proposition, tworzenie i optymalizację strategii budowania wizerunku pracodawcy, rekrutacji i utrzymywania pracowników oraz wsparcie w zakresie marketingu rekrutacyjnego i komunikacji wewnętrznej.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Share This
Login/Register access is temporary disabled
Porównaj narzędzia
  • Total (0)
Porównaj
0