Rusza nowa edycja Akademii Usług HR

Po wakacyjnej przerwie czas na kolejne szkolenia dla branży rekrutacyjnej i doradztwa personalnego z cyklu Akademia HR. To doskonała okazja do podniesienia umiejętności zawodowych oraz zyskania pewności siebie, która przyczyni się do nowych sukcesów zawodowych. Organizatorem szkoleń jest VeritaHR wspierana przez Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia.


Oferta szkoleniowa obejmuje:

CR-SAZ – specjalistyczne szkolenie dla pracowników agencji rekrutacyjnych i doradztwa personalnego. Szkolenie podzielone jest na trzy moduły, które obejmują następującą tematykę: strategia biznesowa – budowa i planowanie, przygotowanie biznesplanu, efektywne zarządzanie czasem, zarządzanie relacjami z kandydatami, Business Development, czyli jak pozyskać, negocjować i budować długotrwałe relacje z Klientami.

Najbliższe terminy CR-SAZ:

29 października 2010 – strategia biznesowa
5 listopada 2010 – sprzedaż, Client Service
26 listopada 2010 – zarządzanie kandydatami

M-SAZ – trening symulacyjny przeznaczony do podnoszenia kwalifikacji i rozwijania umiejętności menadżerskich. Szkolenie jest prowadzone metodą warsztatową, skoncentrowaną na rozwoju praktycznych umiejętności uczestników. Pod kierownictwem profesjonalnego trenera uczestnicy biorą udział w zadaniach grupowych z podziałem na role, symulacjach, krótkich tematycznych scenkach, w aktywnych dyskusjach, „burzach mózgów” oraz innych ćwiczeniach interaktywnych. Najbliższy M-SAZ odbędzie się 19 listopada 2010.

D-SAZ – wspieranie interpersonalnych umiejętności dotyczących sprzedaży, zarządzania biznesem oraz budowy trwałych relacji z Klientami, skierowany do menadżerów i dyrektorów agencji rekrutacyjnych. Szkolenie prowadzone w języku angielskim przez doświadczonego coacha z Wielkiej Brytanii odbędzie się w dniach 2 i 3 grudnia 2010.

Pracując w Wielkiej Brytanii brałem udział w angielskiej wersji szkoleń z cyklu Akademia Usług HR. Pozwoliły mi poznać specjalistów z innych firm rekrutacyjnych, wymienić się doświadczeniami, dowiedzieć się więcej o autorytetach w branży, które potem stały się dla mnie wzorem. Zrozumiałem podstawowy cel naszej pracy i nauczyłem się podejmować własne inicjatywy, które przyniosły wiele korzyści firmie. To przyczyniło się też do rozwoju mojej kariery.

W Polsce istnieje bardzo mało szkoleń przeznaczonych dla naszej branży. Nasi Klienci dbają o edukację swoich pracowników, ciągły rozwój ich kwalifikacji. Aby stać się dla nich godnymi partnerami biznesowymi specjaliści, menadżerowie i dyrektorzy  naszych agencji powinni również nabywać nowe umiejętności i stale dążyć do profesjonalizmu. Dlatego polecam udział w szkoleniach z cyklu Akademia Usług HR – Andrew Samu, Wiceprezes Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia, twórca Programu Akademia Usług HR.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w szkoleniach!

Więcej informacji na stronie internetowej SAZ w zakładce Akademia Usług HR.

Kontakt:
Agnieszka Wójcik
Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia
+ 48 22 345 66 36
+ 48 22 345 66 01
+ 48 502 415 246
a.wojcik@saz.org.pl


We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Share This
Login/Register access is temporary disabled
Porównaj narzędzia
  • Total (0)
Porównaj
0