Dofinansowanie na rozwój pracowników – wczoraj, dzisiaj, ale Czy jutro ???

Portfel  Europejskiego Funduszu Społecznego, który w ostatnich latach daje możliwości na darmowy rozwój pracowników polskich firm, powoli zaczyna stawać się pusty. Możliwość otrzymania dofinansowań na rozwój potencjału pracowników już niedługo przejdzie do przeszłości, dlatego warto jak najszybciej postarać się o pozyskanie środków, otrzymując darmowe źródło do realizacji różnych działań na rzecz pracowników.


Pozyskanie środków unijnych w większości firm stało się mądrym standardem. Mądrym ponieważ zupełnie logiczne jest, że staranie się o otrzymanie dofinansowania, które pokryje koszty niezbędnych wydatków w firmie jest zjawiskiem mającym sens. Jednak wciąż pozostają firmy, które odkładają ,,na potem” staranie się o darmowy bonus, jednak w niedługim czasie żadnego ,,potem” już nie będzie, dlatego warto się pospieszyć. Pozyskanie dofinansowania kojarzy się z czasochłonnym procesem, którego pozytywy rezultat graniczy z cudem. Tymczasem wystarczy zasięgnąć pomocy specjalistów, którzy pozyskują środki dla firm, co poprzedzają dogłębną analizą potrzeb rozwojowych pracowników – tak aby dofinansowanie faktycznie realizowało ważne i procentujące zadania.


Eksperci firmy Gamma krok po kroku przeprowadzają firmę starającą się o dofinansowanie przez proces pozyskiwania i wykorzystania środków unijnych. Nie tylko sprawnie finalizują proces pozyskania środków przez firmę, ale i dogłębnie badają zapotrzebowanie na działania rozwojowe, a następnie realizują zawarte w projekcie cele na wysokim poziomie biznesowym. Największą popularnością cieszą się dofinansowania na potrzeby szkoleń menedżerskich, sprzedażowych oraz z zakresu rozwoju osobistego pracowników. Cały proces jest szybki, sprawny i przynoszący mierzalne rezultaty, dlatego warto z tej możliwości skorzystać, póki jeszcze istnieje źródło, z którego można czerpać korzyści całkowicie za darmo.Więcej o możliwościach uzyskania dofinansowania czytaj na stronie www.projektgamma.pl

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Share This
Login/Register access is temporary disabled
Porównaj narzędzia
  • Total (0)
Porównaj
0