Konferencja Kadry i Płace w Kielcach – zaproszenie

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji z cyklu STREFA EKSPERTA organizowanej przez Centrum Systemów Komputerowych ZETO SA w Kielcach. HRstandard.pl objął to wydarzenie swoim patronatem.


KADRY – PŁACE 2011

EKSPERCI RADZĄ – jak skutecznie zarządzać personelem w świetle przepisów prawa pracy

Jeżeli:

– pracujesz w dziale kadr i płac

– zarządzasz kadrami w firmie

– masz wątpliwości dotyczące zmian w prawie pracy i prawidłowego stosowania przepisów

– chcesz dowiedzieć się, jak postępować w nietypowych przypadkach przy naliczaniu urlopów i czasu pracy

– chcesz pogłębić swoją znajomość dotyczącą zagadnień związanych z terminami w prawie pracy

przyjdź na konferencję KADRY – PŁACE 2011 i zasięgnij porady ekspertów.


Zaproszeni eksperci są praktykami, którzy na co dzień spotykają się z omawianymi zagadnieniami, a ich wystąpienia przygotowane są tak, aby dostarczyć praktycznych informacji z uwzględnieniem najnowszych regulacji prawnych. Konferencja to także doskonała okazja do nawiązania wartościowych kontaktów oraz wymiany doświadczeń i wiedzy, nie tylko nad filiżanką kawy.

Konferencja KADRY – PŁACE 2011 to jedyne takie wydarzenie w regionie świętokrzyskim, dostępne dla każdego zainteresowanego zagadnieniami prawa pracy. Udział w konferencji jest bezpłatny (wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja).

Więcej informacji i agenda dostępne na stronie www.zeto-kielce.com.pl/konferencja-hr


Nazwa: Konferencja KADRY – PŁACE 2011. EKSPERCI RADZĄ – jak skutecznie zarządzać personelem w świetle przepisów prawa pracy

Miejsce: Hotel Kameralny, ul. Tarnowska 7, Kielce

Termin: 15 czerwca 2011, 9:00 – 15:00


O firmie Centrum Systemów Komputerowych ZETO SA

Centrum Systemów Komputerowych ZETO SA jest obecnym na rynku od ponad 40 lat producentem i integratorem kompleksowych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Specjalizuje się zwłaszcza w rozwiązaniach optymalizujących pracę w obszarze kadr i płac oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Dostarcza wysokiej jakości produkty i usługi – dlatego zatrudnia doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę ekspertów oraz współpracuje z najlepszymi: Microsoft, Comarch, Cisco.

Oferuje sprawdzone rozwiązania, które usprawniają pracę w obszarach kadrowo-płacowym i zarządzania zasobami ludzkimi, odpowiadające na potrzeby szeregowych pracowników działów kadr i płac, dyrektorów personalnych i kadry zarządzającej (SATURN.NET i SATURN-HR).

www.zeto-kielce.com.pl


Kontakt:

Ewa Ślusarczyk

Dyrektor ds. Marketingu

CSK ZETO SA

tel. (41) 36 42 223

ewa.slusarczyk@zeto-kielce.com.pl

Share This
Login/Register access is temporary disabled
Porównaj narzędzia
  • Total (0)
Porównaj
0