Jak budować zaangażowanie pracowników? Dowiedz się 16 i 17 października!

Czy znasz firmę, w której pracownicy byli całkowicie zadowoleni z przepływu informacji? My też nie. Za to w ciągu dwóch dni podpowiemy jak usprawnić komunikację, aby satysfakcja i zaangażowanie zbliżyły się do 100%.


Jak modelować komunikację wewnętrzną? Z jakich narzędzi korzystać i jak je mierzyć? Jak uatrakcyjnić przekaz do pracowników? I dlaczego warto świadomie wykorzystywać komunikację w firmie?

Dowiesz się tego podczas pierwszego dnia warsztatów z obszaru internal dotyczącego komunikacji wewnętrznej organizowanych przez Employer Branding Institute. Podczas drugiego dnia warsztatu dowiesz się jak wiedzę na temat komunikacji przełożyć na angażowanie pracowników i wsparcie procesów HR w Twojej organizacji.

Będzie inspirująco, aktywnie i energetycznie!

 

I dzień: KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA NARZĘDZIEM EMPLOYER BRANDINGU

Termin i miejsce: 16.10.2012, Warszawa

>>ZOBACZ PROGRAM I ZAPISZ SIĘ!<<


 

 

II dzień: ZAANGAŻOWANIE PRACOWNIKÓW NARZĘDZIEM EMPLOYER BRANDINGU

Termin i miejsce: 17.10.2012, Warszawa

>>ZOBACZ PROGRAM I ZAPISZ SIĘ!
<<
Warsztaty poprowadzi:

Monika Sońta – posiada sześcioletnie doświadczenie w zarządzaniu komunikacją wewnętrzną, projektami HRowymi i z obszaru Public Relations w korporacjach międzynarodowych w branży FMCG. Codzienną praktykę zawodową dopełnia przygotowaniem teoretycznym. Ukończyła szereg kursów z zakresu PR oraz studia podyplomowe „Psychologia reklamy”, a także „Liderzy Zarządzania Wiedzą i Talentami – HR Business Partner’”. Trener biznesu  – ukończyła Akademię Trenerską„ODiTK kuźnią trenerów przyszłości”.

Zainteresowana ciągłym rozwojem, zafascynowana językiem hiszpańskim.

E-wizytówka: www.monikasonta.comZapraszamy do udziału!

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Share This
Login/Register access is temporary disabled
Porównaj narzędzia
  • Total (0)
Porównaj
0