XVIII Kongres Kadry & Expo

kostka-1Kongres Kadry to prestiżowe wydarzenie w branży  HR w Polsce. Organizatorem kongresu jest Nowoczesna Firma SA. Patronat medialny nad całym wydarzeniem, objął HRstandard. Kongres Kadry to spotkanie menedżerów zarządzających ludźmi w firmie. Od 2005 roku, interesujące wystąpienia, ciekawe studia przypadków, uznani eksperci i światowej sławy prelegenci przyciągają na Kongres liczne grono prezesów, członków zarządu, dyrektorów i specjalistów personalnych.

 

 

 

Kongres Kadry to zdecydowanie największe wydarzenie w branży HR w Polsce – przez kolejne edycje udało nam się zgromadzić blisko dziesięć tysięcy uczestników. Jest doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń personalnych wśród menedżerów zarządzających ludźmi w firmie. XVIII Międzynarodowy Kongres Kadry & Expo odbędzie się w Warszawie, w dniach 21-23 października 2013 roku. Jak zwykle jesienią, Kongresowi towarzyszyć będzie wystawa firm szkoleniowych i dostawców usług dla HR – Expo Kadry.

 

Celem jesiennej edycji jest prezentacja doświadczeń liderów biznesowych. Przedstawimy przykłady firm polskich i zagranicznych, dla których pracownicy są największą wartością. Stąd hasło towarzyszące eventowi  – Biznes tworzą ludzie. Zaprosimy prezesów i wiceprezesów firm, HR biznes partnerów, dyrektorów personalnych, którzy podzielą się z Państwem swoją wiedzą – ich doświadczenie będzie zapewne inspiracją do podjęcia działań w Państwa firmach. Jak przystało na  międzynarodową edycję wśród prelegentów znajdą się uznani Keynote Speakers ale także zagraniczni praktycy, którzy zaprezentują wdrożenia personalne ze swoich firm. Wśród gości między innymi:
•    Paul Turner – profesor Management Practice w Birmingham City Business School
•    Kevin Cope – założyciel Acumen Learning – lider na rynku szkoleń z przedsiębiorczości. Autor bestsellera Wall Street Journal i New York Times – “Seeing the Big Picture: Business Acumen to Build Your Credability, Career and Company”
•    Regina Eckert – naukowiec-praktyk w Center for Creative Leadership
•    Chris Samsa – psycholog pozytywny, konsultant w grupie NeuroLeadership, wykładowca psychologii pozytywnej na University of East London, University College London (UCL) i Goldsmith’s College, a także Uniwersytecie Witten Herdecke w Niemczech. Gościem specjalnym drugiego dnia Kongresu będzie prof. Jerzy Hausner – były minister gospodarki, pracy i polityki społecznej. Profesor Hausner poprowadzi prelekcję: Korzyści utracone – czy rynek pracy stać na upadłości firm?

 

Kongres Kadry to także prelekcje motywacyjne. W tym roku będziemy mieli przyjemność gościć:
•    Piotra Pustelnika – jednego z najwybitniejszych alpinistów i himalaistów. Jest trzecim polskim oraz dwudziestym pierwszym na świecie zdobywcą wszystkich himalajskich ośmiotysięczników Korony Himalajów i Karakorum.
•    Jacka Walkiewicza – charyzmatycznego mówcę  cenionego za ciekawy i pełen humoru, narracyjny styl prezentacji, jego wykłady na YouTubie biją rekordy popularności.
Wśród case study już potwierdzonych, znajdą się zrealizowane wdrożenia personalne, które zaprezentują menedżerowie praktycy, przedstawiciele największych i najlepiej zarządzanych organizacji w Polsce, w tym między innymi:
•    Budowanie kompetencji międzykulturowej kluczem do sukcesu w europejskim centrum usług wspólnych – Kemira  Świecie
•    Pracownicy jako wiarygodni ambasadorzy produktów i marek  – Danone
•    Budowa zintegrowanego systemu zarządzania wynagrodzeniami – Sanden Manufacturing Poland
•    Wykorzystanie wyników badania zaangażowania do pomiaru realizacji strategii – Reckitt Benckiser
•    Nowe podejście do zarządzania talentami w zmiennym otoczeniu biznesowym  – Tieto, Helsinki
•    Jak efektywnie budować kulturę innowacyjną –  Intel Technology Poland
•    Czy plan emerytalny może być użytecznym narzędziem HR – Air Liquide Polska
•    Jak wizja przerodziła się w rzeczywistość – filozofia zarządzania ludźmi w i jej wpływ na globalny sukces firmy – Remontowa Holding  SA
•    Komunikację tworzą ludzie. Jak opanować nieformalne kanały komunikacyjne – LG Display Poland
•    i wiele innych…

 

Pełna agenda będzie dostępna na początku września 2013 roku.

 

 

Zapraszamy! Więcej informacji: kongreskadry.pl

 

 

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Share This
Login/Register access is temporary disabled
Porównaj narzędzia
  • Total (0)
Porównaj
0