Wyzwania HR w Rzeszowie

file2581282942185„Wyzwania HR” to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu praktyków HR. Na najbliższej konferencji 16 października uczestnicy zapoznają się z nowym raportem Pracuj.pl „Wyzwania HR 2014”. Podczas sesji tematycznych eksperci przedstawią najlepsze praktyki zarządzania, najnowsze trendy oraz prognozy.

Organizator konferencji – portal rekrutacyjny Pracuj.pl – do udziału w wydarzeniu zaprosił uznanych praktyków i leaderów w branży HR m.in.:

•    Renatę Wiśniewską z Grupy Onet.pl, która podczas konferencji opowie o najnowszych trendach w zarządzaniu ludźmi, jak implementować nowości oraz co najbardziej wpływa na efektywność w pracy.

•    Magdalenę Jankowską z O-I Produkcja, która podzieli się z uczestnikami swoimi doświadczeniami w rekrutacji młodych inżynierów. Opowie jak skutecznie i efektywnie zarządzać taką grupą.

•    Renatę Markowską z MTU Aero Engines Polska, która opowie kompleksowości procesów HR oraz jakie jest ich miejsce w strategii firmy. Czy funkcja działu HR powinna być funkcją strategiczną firmy?

•    Krzysztofa Nowackiego i Karola Pleskacza z eRecruitment Solutions, którzy opowiedzą jak nowoczesne technologie zmieniają oblicze rekrutacji dziś i jak wpłyną na rekrutację w przyszłości.

•    Agnieszkę Bieniak z Grupy Pracuj Solutions, która podzieli się swoimi doświadczeniami dotyczącymi procesu budowania zaangażowania wśród pracowników Grupy Pracuj. Co zostało wypracowane i co się sprawdziło.

Serdecznie zapraszamy do udziału w XIX edycji konferencji 16 października, w Rzeszowie, Hotel Grand, ul. Dymnickiego 1a

Więcej informacji nt. Wyzwań HR znajdą Państwo na stronie: http://www.wyzwaniahr.pl/

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Share This
Login/Register access is temporary disabled
Porównaj narzędzia
  • Total (0)
Porównaj
0