XV Forum Edukacyjne dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Baner  Forum MSP 960x320

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w XV Forum Edukacyjnym Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Forum odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2015 roku w Warszawie na Stadionie Narodowym. Głównym celem Forum jest stworzenie platformy wymiany wiedzy związanej z efektywnym zarządzaniem ludźmi oraz przepływem doświadczeń pomiędzy przedstawicielami administracji państwowej, instytucjami naukowymi i praktykami biznesu.

„Rozwój pracowników – to się opłaca”
9 czerwca 2015 r.
Stadion Narodowy, Warszawa

 

Do udziału w Forum zostali zaproszenie praktycy biznesu – prezesi i wiceprezesi – którzy skonfrontują swoje doświadczenia z praktykami z małych i średnich firm.

 

W szczególności chcielibyśmy Państwa zaprosić na II dzień Forum MSP (9 czerwca br.) podczas, którego odbędą się cztery równoległe ścieżki tematyczne oraz stała prezentacja rozwiązań dla MSP oferowanych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja przez PARP. Wiele wystąpień będzie odbywać się w innowacyjnej – angażującej formule. Poprowadzone zostaną trzy rozgrzewające warsztaty poświęcone praktyce zarządzania zasobami ludzkimi w MSP.

 

Zaplanowana jest również sesja inspirujących rozmów – wywiadów z prezesami firm, które objęte zostały wsparciem PARP. Dodatkowo dwie prezentacje poprowadzone będą w formule PECHA KUCHA. Dyrektorzy personalni firm podzielą się swoimi dobrymi praktykami. Prezentacje te będą realizowane w formie aktywizujących, partycypacyjnych debat i dyskusji.

 

Łącznie podczas II dnia XV Forum Edukacyjnego odbędzie się m.in. 20 wystąpień. Ponad 30 Prelegentów – praktyków związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi będzie dzieliło się z Państwem swoimi doświadczeniami oraz wiedzą.

 

Udział w Forum jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Szczegółowy program II dnia Forum: „Rozwój pracowników – to się opłaca” znajdą Państwo na stronie:
http://http://forummsp.parp.gov.pl/program-dzien-ii/program-dzien-ii/

 

Zapraszamy do zarejestrowania się na powyższe Wydarzenie już teraz pod linkiem:
http://http://http://forummsp.parp.gov.pl/rejestracja/rejestracja/

 
 
 

Share This
Login/Register access is temporary disabled
Porównaj narzędzia
  • Total (0)
Porównaj
0