[17.12.2015] Konferencja Diversity Hub „Multiculturalism in the workplace”, Kraków

baner_multiculti

„Multiculturalism in the workplace” to trzecia już edycja szerokiej dyskusji wokół tematyki zarządzania różnorodnością prowadzonej przez think tank Diversity Hub. Tym razem zapraszamy do udziału w dyskusji w międzynarodowym gronie na temat multikulturowości w biznesie.
 
Spotkanie ma na celu przede wszystkim wymianę wiedzy i dobrych praktyk w gronie osób na co dzień pracujących w środowiskach interkulturowych. Eksperci podzielą się swoimi praktycznymi doświadczeniami z zakresu zarządzania różnorodnością kulturalną oraz doradzą, w jaki sposób najefektywniej stawić czoła wyzwaniom związanym z tą problematyką. Poznamy praktyczne case studies w zakresie rozwiązań z zakresu interkulturowości. Uczestnicy wezmą udział w warsztatach interkulturowych prowadzonych przez ekspertów mających duże doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym. Oczywiście będziemy mieć także czas na networking.
 
Zarys programu:
 
A.Sesja case studies i dyskusji wokół dobrych praktyk biznesu w zakresie interkulturowości.

 • Ewelina Blicharz, Maria Szczepaniak (Luxoft Poland); Luxoft One Team Project. How we support our employees in adaptation to new environment?
 • Marcin Zabrzański (Motorola Solutions): No pain no gain – how managers from different cultural backgrounds influence their teams.
   
  B. Debata ekspertów:
   
  Wyjątkowa dyskusja dot. interkulturowości w biznesie moderowana przez dr Malwinę Bakalarską, w której udział wezmą:

 • Andrew Caruso, Political-Economic Officer, Konsulat USA, Krakow, Poland
 • Jeroen Evenhuis, Heineken
 • Prof. nadzw. dr hab. Piotr Kłodkowski, Rektor Wyższej Szkoły Europejskiej im. J. Tischnera, były Ambasador RP w Indiach
 • Jarosław Szczepankiewicz, ekspert w MSZ, były Ambasador RP w Etiopii.
   

  C. Warsztaty (każdy z warsztatów powtórzony zostanie dwukrotnie – w języku angielskim oraz polskim):
   

 • dr Malwina Bakalarska, trainer and advisor, expert in ODiA Think Tank: „Hello, I call ‚you’ with a very urgent issue”, how to avoid traps in cross-cultural communication by phone”.
 • Klaudia Fryc – Mallick, trainer and advisor: „Cultural aspects of outsourcing – how to effectively cooperate with Asian countries, on the example of India”.
 • Maciej Franaszek, Kruczek, Jolanta Gantkowska, Alexander Mann Solutions: „Europeans?”.
 • Jarosław Szczepankiewicz, expert in Ministry of Foreign Affairs: „Cultural differences – facts, interpretations, action”.
   

  Partnerem wydarzenia jest Konsulat Stanów Zjednoczonych w Krakowie, a Konsul Generalny USA w Krakowie p. Walter Braunohler otworzy naszą konferencję. Patronat honorowy na Diversity Hub objął Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
   
  Konferencja odbędzie się w języku angielskim, jednak uczestnicy będą mogli skorzystać z tłumaczenia symultanicznego. Konferencja odbędzie się Krakowie, 17 grudnia 2015 r. w Muzeum Galicja.
   
  Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Wejście wyłącznie z zaproszeniami. Spotkanie adresowane jest do menedżerów HR, D&I, CSR. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.
   
  Kontakt z organizatorami: info@diversityhub.pl lub tel. 533 303 398 (Ewa Zaroda).
   
  Zapraszamy!
   
   
   

 • We will be happy to hear your thoughts

  Dodaj Odpowiedź

  Share This
  Login/Register access is temporary disabled
  Porównaj narzędzia
  • Total (0)
  Porównaj
  0