Warszawskie Dni Rekrutacji 2016!

cover_poprawka-02

Zapraszam serdecznie do udziału w kolejnej, już V Edycji (!) Warszawskich Dni Rekrutacji. 18 i 19 lutego na Akademii Leona Koźmińskiego spotkamy się ponownie w gronie profesjonalistów. Warszawskie Dni Rekrutacji są największą w Polsce imprezą poświęconą tematom rekrutacji, nowych technologii oraz Nowym Formom HR.
 
Warszawskie Dni Rekrutacji – to już w tym tygodniu! Zapisy nadal trwają. Dla spóźnialskich przygotowaliśmy zniżkę 50%. Aby ją otrzymać wystarczy skorzystać ze specjalnego kodu rabatowego: WDR2016_LastMinute_kvxE1m50. Kod wystarczy wpisać w formularzu rejestracyjnym na naszej stronie.
 
UWAGA! Z powodów logistycznych i dużego zainteresowania konferencją skoczyliśmy zapisy na grę szkoleniową Tree of Life, która odbędzie się 19 lutego. Obecnie istnieje więc możliwość zapisu na pierwszy dzień konferencji i prelekcje drugiego dnia, które trwają do godz. 12:30.
 
Sprawdźcie naszą agendę! Tym razem skupimy się na takich tematach jak:
 

 • Technologia i Narzędzia w HR,
 • Nowe Formy HR,
 • Employer Branding.
   

  Podczas pierwszego dnia konferencji zaprezentujemy wyniki opracowanego przez nas raportu „Przyszłość Narzędzi HR”. Raport będzie analizą obecnej sytuacji oraz prognozą kierunku, komentowaną przez specjalistów z branży HR. W jakim rozwinie się rynek narzędzi HR w najbliższych latach.
   

  Zapraszamy na najważniejsze w 2016 roku wydarzenie poświęcone rekrutacji i tematom pokrewnym. Dowiedz się więcej: warszawskiednirekrutacji.pl!
   
   
  Źródło: Warszawskie Dni Rekrutacji
   
   
   

 • We will be happy to hear your thoughts

  Dodaj Odpowiedź

  Share This
  Login/Register access is temporary disabled
  Porównaj narzędzia
  • Total (0)
  Porównaj
  0