Bądź na bieżącoKariera HRKnow HowKomunikacjaMotywacjaPressroomStrategiaWydarzenia

Praca a zdrowie psychiczne – seminarium Diversity Hub!

Jakie skutki przynoszą problemy ze zdrowiem psychicznym – dla firmy, zespołu, człowieka? Jak ‘wszyć’ w HRM system ostrzegania i reagowania na problemy psychiczne? Jak rozmawiać z pracownikami? Jak reagować – na poziomie indywidulanym i zespołowym? Czy da się zapobiec problemom? Między innymi te pytania towarzyszyć będą uczestnikom seminarium Think Tanku Diversity Hub „Praca a zdrowie psychiczne”. Zapraszamy do Krakowa, 28 kwietnia (9.00 – 13.30).

Seminarium podejmuje temat trudny i delikatny. A przy tym pomijany w zarządzaniu, traktowany w kategoriach problemu indywidualnego, a nie problemu firmy. Doświadczenie biznesu pokazują jednak, iż interwencja terapeutyczna w organizacjach przestaje być czymś niespotykanym, a skutki problemów psychicznych dotyczą całych zespołów i organizacji. Brak dostrzeżenia i rozwiązania problemów ludzi ma więc wpływ na biznes.

Podczas seminarium skupimy się na praktycznych aspektach, wyzwaniach i problemach, z którymi mierzą się firmy. Think Tank Diversity Hub do współpracy merytorycznej zaprosił Szpital Specjalistyczny im. Babińskiego, Fundację WINIDA oraz uznanych terapeutów pracujących z menedżerami. Patronat nad spotkaniem objęli: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa i Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski.

Seminarium kierowane jest do menedżerów, HR menedżerów oraz psychoterapeutów i psychiatrów, którzy mogą pomóc w kształtowaniu odpowiednich strategii związanych z promowaniem zdrowia psychicznego i interwencją w stosunku do osób z problemami psychicznym oraz interwencją kryzysową w organizacjach. Zapraszamy również przedstawicieli nauki, NGO i administracji publicznej. HR Standard jest patronem medialnym Diversity Hub. Wejście wyłącznie z zaproszeniami. Seminarium jest bezpłatne.

Zgłoszenia: info@diversityhub.pl

Program: http://www.diversityhub.pl/wydarzenia

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Share This
Login/Register access is temporary disabled
Porównaj narzędzia
  • Total (0)
Porównaj
0