Know HowKomunikacjaPressroomRekrutacjaStrategia

BohaterowieHR – nagradzamy za osiągnięty sukces!

Przedstawiamy konkurs BohaterowieHR. Pierwszy taki konkurs w Polsce, w którym chcemy nagradzać zarówno szefów, CEO firm, ale też najmłodszych HRowców, zespoły za osiągnięty sukces oraz firmy dostarczające rozwiązania dla HR.

W konkursie BohaterowieHR chcemy nagradzać najlepsze praktyki, wyjątkowy wkład, innowacyjnie zaprojektowane i doskonale wdrożone strategie HR, w różnych obszarach. Zwycięstwo w konkursie będzie informacją dla pracowników, kolegów i biznesu, że nagrodzona firma, dostarcza najlepsze praktyki zarządzania zasobami ludzkimi, które charakteryzują liderów w danej dziedzinie.

Konkurs BohaterowieHR organizowany jest przy okazji VI Edycji Warszawskich Dni Rekrutacji. 14 lutego na Akademii Leona Koźmińskiego spotkamy się ponownie w gronie profesjonalistów. Warszawskie Dni Rekrutacji są największą w Polsce imprezą poświęconą tematom rekrutacji, nowych technologii oraz Nowym Formom HR. Ugruntowana pozycja konferencji, wysoki poziom merytoryczny oraz innowacyjne podejście sprawiają, że co roku gościmy ponad 400 profesjonalistów z HR – specjalistów, pracowników średniego oraz wyższego szczebla najbardziej kluczowych działów HR w kraju. A dodatkowo…

Poszukujemy BohaterówHR!

  • Czujesz w sobie nieprzeciętne moce HRu?
  • Masz genialne pomysły i odwagę aby je wdrażać i zmieniać świat dokoła?
  • Wyznajecie zasadę jeden za wszystkich wszyscy za jednego?
  • Twój kolega, szef, CEO wykazuje ponadprzeciętne umiejętności w zakresie HR?
  • Masz pasję, która nakręca Cię do realizacji zawodowych celów?

Jeśli na przynajmniej 2 pytania odpowiedziałeś TAK to znak, że drzemie w Tobie BohaterHRu.

Zwycięzcy konkursu zostaną nagrodzeni w kategoriach:

CEO marzeń  – Ta kategoria skierowana jest dla wszystkich CEO, którzy rozumieją potrzebę dialogu z działami HR i swoimi działaniami wspierają je w ich rozwoju i tworzeniu polityki personalnej w organizacjach.

Szef HR roku  – Ta kategoria skierowana jest do wszystkich osób zarządzających działami HR, zarówno dla dyrektorów, menedżerów jak i kierowników HR. Tym tytułem chcemy nagrodzić osoby, które w sposób wyjątkowy zarządzają działami HR.

Odkrycie HR roku  – To kategoria, w której nagrodzimy młode, wschodzące gwiazdy HR. Kierujemy ją do osób, które pracują w działach HR nie dłużej niż 5 lat i nie osiągnęły jeszcze stanowiska menedżerskiego.

Największy sukces HR  – To kategoria, w której działy HR mogą pochwalić się świetnymi kampaniami, wdrożeniami, fuzjami, case’ami dotyczącymi wszystkich obszarów ich działalności.

Najlepszy Partner dla HR  – To kategoria, w której nagrodzimy firmy, które współpracują na co dzień z działami HR, które dzięki swojej pracy usprawniają procesy HR i czynią je przyjemniejszymi. W tej kategorii kandydatów mogą nominować zarówno klienci (działy HR) jak i firmy do, których ta kategoria jest skierowana. Jury – Spośród zgłoszonych kandydatur Jury składające się z ekspertów i praktyków HR wyłoni zwycięzców.

Nagrody – Zwycięzcy konkursu otrzymają prestiżowy tytuł BohaterowieHR 2016 w danej kategorii, pamiątkową statuetkę oraz jedną z atrakcyjnych nagród (patrz powyżej).


Kliknij TUTAJ i zgłoś kandydaturę swoją lub nominuj znajomego!

 

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Share This
Login/Register access is temporary disabled
Porównaj narzędzia
  • Total (0)
Porównaj
0