Interaktywna mapa targów pracy według PracujeBoLubie.pl

PracujeBoLubie.pl to pozytywny serwis kariery, uruchomiony przez Employer Branding Institute, którego misją jest przekonanie Polaków do tego, że można lubić swoją pracę. Pokazuje miejsca, w których można ten cel zrealizować. Tworzy materiały, w których można znaleźć szereg pożytecznych rad i wskazówek na temat szczęścia w pracy, tworzonych przez najlepszych ekspertów w dziedzinie. Odwiedza miejsca pracy, pokazuje prawdziwe historie zadowolonych ze swojej pracy ludzi z różnych branż i na różnych stanowiskach. Rozmawia na temat drogi do sukcesu ze znanymi l lubianymi osobami ze świata mediów i biznesu. Dzieli się praktycznymi wskazówkami, gdzie spotkać na żywo fajnego Pracodawcę i prezentuje pozytywne oferty pracy. Czy można lubić swoją pracę? Oczywiście, że można!

Na portalu PracujeBoLubię.pl stworzono interaktywną mapę przedstawiającą lokalizację wszystkich najważniejszych targów i warsztatów z udziałem pracodawców PracujeBoLubię. Wystarczy wpisać nazwę miasta lub wybrać interesującą nas firmę i naszym oczom ukażą się konkretne wydarzenia. Dzięki tej mapie, w szybki i klarowny sposób, można odnaleźć ciekawe wydarzenia w najbliższej lokalizacji, dając sobie jednocześnie szansę na rozwój kariery w najlepszym z możliwych miejsc.

W dniach 14-15 marca 2017 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej odbędą się Inżynierskie Targi Pracy. Uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z pracodawcami, nawiązać z nimi bezpośredni kontakt i odnaleźć wymarzone miejsce pracy. Będą rozmowy, gry i niezliczone ilości uśmiechów. Portal PracujeBoLubie.pl specjalnie na tę okazję opracował kreatywną grę, której zadaniem jest idealnie dopasowanie pracownika z przyszyłym pracodawcą. Uczestnicy dopasowują się za pomocą systemu wlepek #pracujebolubie.pl – każda wlepka oznacza wartość, której poszukujemy u pracodawców. Zarówno pracodawcy, jak i szukający pracy wybierają po 3 wlepki z wartościami, którymi kierują się w miejscu pracy.  Jeśli idealnie dopasowałeś 3 wybrane wlepki do 3 najważniejszych wartości pracodawcy, jest to niezawodny zwiastun początku wymarzonej kariery.

Nie może was tam zabraknąć!

 

 

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Share This
Login/Register access is temporary disabled
Porównaj narzędzia
  • Total (0)
Porównaj
0