Konferencja „Holilider – Integralny Lider Organizacji Przyszłości”, 18, 27 i 28.09.2017

We wrześniu, na 3 uczelniach w Polsce odbędą się konferencje inaugurujące nowatorski projekt „Holilider – Integralny Lider Organizacji Przyszłości”. Konferencje będą miały miejsce: 18 września w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, 27 września na Uczelni Łazarskiego w Warszawie i 28 września w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Wydarzenia rozpoczynają się o godz. 8.30.

W trakcie konferencji odbędzie się panel dyskusyjny, w którym przedstawiciele nauki i biznesu będą starali się odpowiedzieć na pytanie „Przed jakimi wyzwaniami stoi współczesny lider?”

Na każdej z konferencji odbędą się po 3 inspirujące prelekcje (m.in. prof. Andrzeja Blikle i przedstawicieli firm, które działają w oparciu o nowe modele zarządzania)  dotyczące funkcjonowania organizacji turkusowych w praktyce.  W Warszawie odbędzie się wykład dr hab. Izabeli Warwas na temat zarządzania zespołem zróżnicowanym wiekowo, a w Dąbrowie Górniczej i we Wrocławiu wykład o zwinnym zarządzaniu.

Oprócz wykładów uczestnicy będą mogli wziąć udział w jednym z 4 warsztatów: Case Clinic, Action Learning, NVC i systemu wartości Graves’a.

Wydarzenie to skierowane jest przede wszystkim do managerów, właścicieli firm, start-upów. Liderów organizacji, którzy chcieliby zarządzać  i działać inaczej, którym bliski jest paradygmat turkusu.

Szczegółowy program znajduje się na stronie projektu: www.holilider.pl. Tam też można nabyć bilety.

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Share This
Login/Register access is temporary disabled
Porównaj narzędzia
  • Total (0)
Porównaj
0