EBstars – zabłyśnij swoim wizerunkiem pracodawcy!

Już teraz zaznaczcie ten wyjątkowy dzień w swoich kalendarzach!

19 października 2017 r. odbędzie się Gala Employer Branding Stars! Jeszcze przez cały wrzesień trwa zbiór zgłoszeń do największego i najbardziej prestiżowego konkursu employer brandingowego w Polsce – Employer Branding Stars! Konkurs już po raz ósmy organizowany jest przez Employer Branding Institute, a patronem merytorycznym wydarzenia został portal HRstandard.pl

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych z najlepszych w zakresie działań na rzecz budowania wizerunku pracodawcy. Konkurs obejmuje działania pracodawców z całej Polski w okresie od 1. września 2016 do końca września 2017 r. Organizatorzy zapraszają do konkursu pracodawców realizujących najciekawsze kampanie EB, także te z zakresu marketingu rekrutacyjnego i komunikacji wewnętrznej.

Więcej kategorii, wyjątkowe jury!

W tym roku dodaliśmy nową kategorię konkursową! Świat HR i Employer Brandingu idzie naprzód, dlatego nie mogło zabraknąć Innowacji! Nagrody przyznawane są aż w 10 kategoriach: najlepsza kampania Employer Branding (w budżecie do i powyżej 100.000 złotych), najlepsze wewnętrzne działania Employer Branding, najlepszy pomysł kreatywny, najlepsza strona kariery, najlepsze video, najlepsze materiały rekrutacyjne, najlepsze wykorzystanie Social Media, najlepsze działania offline, najlepsze działania digital, najlepsza innowacja Employer Branding.

Laureatami zeszłorocznej edycji konkursu byli: mBank (kampania EB), Jerónimo Martins (kampania wewnętrzna EB), Agora S.A (strona kariery), EY (najlepsze materiały rekrutacyjne) oraz Grupa PZU (wkorzystanie social media, wydarzenie offline, wyróżnienie specjalne).

Wszystkie nagrody i wyróżnienia przyznawane są przez niezależny zespół ekspertów. Pochwal się naszemu jury, które składa się z ekspertów employer brandingu, komunikacji, PR, HR i marketingu i które spośród wszystkich zgłoszeń może wybrać właśnie Twoją firmę!

Zapisz się i dołącz do najlepszych!

Zapraszamy pracodawców do zgłaszania swoich projektów w terminie 30.09.2017 r. Zachęcamy również do przybycia i stania się częścią tego niesamowitego wydarzenia wszystkich tych, których interesuje ta tematyka i chcą być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata Employer Brandingu!

Uczestnictwo dla osób niebiorących udziału w konkursie jest płatne i wynosi 80 złotych: REJESTRACJA!

Formularz zgłoszeniowy pobierzesz TUTAJ!

Zapisy na stronie www.hrcamp.pl

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Share This
Login/Register access is temporary disabled
Porównaj narzędzia
  • Total (0)
Porównaj
0