E-Learning Fusion 2018, 12.04.2018, Warszawa

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA E-LEARNING FUSION 2018

12 kwietnia br w Warszawie w Hotelu Intercontinental odbędzie się III edycja Konferencji E-Learning Fusion. ELF2018 to jedyna w Polsce międzynarodowa konferencja poświęcona digital learning. Konferencja  jest platformą inspiracji, wymiany wiedzy i doświadczeń pasjonatów i profesjonalistów związanych z cyfrowym nauczaniem z Polski i Europy. Twórcą Konferencji jest Marta Machalska, Prezes Zarządu iPro Sp. z o. o., trendsetter polskiego e-learningu.

W trakcie ELF2018 poruszone zostaną tematy związane z przyszłością rynku cyfrowego nauczania: co będzie miało wartość i sens? Mowa będzie o tym, w jaki sposób stworzyć nowoczesne, zwinne i mobilne środowisko uczenia się w nieustannie zmieniających się warunkach pracy. Światowej klasy eksperci podpowiedzą, jak przygotować skuteczny i angażujący użytkownika e-learning.

Wśród prelegentów znajdują się eksperci w zakresie projektowania rozwiązań e-learningowych, tacy jak Daniel Whiston czy Rob Hubbard, oraz specjaliści w dziedzinie metodyki cyfrowego nauczania i uczenia się, tacy jak Jo Cook i Krystyna Gadd. Podczas konferencji wystąpią również Perry Timms, zdobywca prestiżowego tytułu The most Influential HR 2017, oraz Szef L&D CIPD Andy Lancaster, który podpowie, jak ułatwić sobie naukę przy pomocy urządzenia, które zrewolucjonizowało świat – smartfona.

Więcej informacji na oficjalnej stronie konferencji!

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Share This
Login/Register access is temporary disabled
Porównaj narzędzia
  • Total (0)
Porównaj
0