Trzej Muszkieterowie Motywacji: sztuka wygrywania!

6 czerwca podczas Tygodnia Sportowego w G2A Arena odbędzie się konferencja „Trzej Muszkieterowie Motywacji: sztuka wygrywania”. Tym razem zaproszeni prelegenci będą uczyć skutecznych, bo od lat stosowanych w sporcie, technik motywacji. To nie wszystko, co będzie się działo w dniach 1-8 czerwca! W ramach Tygodnia Sportowego odbędzie się jeszcze Kongres Sztuk Waliki uwieńczonego galą KnockOut Boxing Night #2 i Kongresu Marketingu Sportowego.

Dlaczego sportowcy tacy jak Krzysztof „Diablo” Włodarczyk osiągają ponadprzeciętne sukcesy? Zastanawiasz się, co sport ma wspólnego z prowadzeniem biznesu? Boisz się podejmować ryzyko i nie wiesz, jak mobilizować i angażować pracowników? Zapraszamy do G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Województwa Podkarpackiego na drugą edycję Konferencji „Trzej Muszkieterowie Motywacji: sztuka wygrywania”.

Wydarzenie dedykowane jest wszystkim tym, którzy chcą wykształcić w sobie nowe nawyki takie jak: odporność na stres, wytrwałość, odwaga. Nie od dziś wiadomo, że cechy te pomagają w osiąganiu sukcesów nie tylko sportowych, ale przede wszystkim biznesowych. Zaproszeni prelegenci: Sebastian Kotow, Piotr Zielonka, Damian Witkowski to zarówno sportowcy, jak i  eksperci, którzy znają skuteczne metody motywowania. W ten sposób zachęcali do działania siebie, jak i innych np. triathlonista i maratończyk Sebastian Kotow uczył technik motywacji sportowców z MBA.

W czasie konferencji przedstawiona zostanie wiedza z zakresu  psychologii i coachingu. Omówione zostaną kwestie takie jak: motywacja, strach, prokrastynacja, efektywność itp. Prelegenci w łatwy i merytoryczny sposób omówią najefektywniejsze, wykorzystywane w sporcie, strategie treningu umysłu. Agenda wydarzenia została ułożona tak, aby „od podszewki” poznać złe nawyki i wyrobić te dobre. Uczestnicy będą mogli wysłuchać prelekcji ułożonych w czterech blokach tematycznych, które zaprezentowano poniżej.

AGENDA:

  • nie bój się bać – jak pokonać strach i ograniczenia wewnętrzne – pierwszy krok do wygrywania;
  • psychologia Osiągnięć. Rzetelna wiedza warunkiem sukcesu;
  • algorytmy mentalne – czego biznes może się nauczyć od sportu;
  • reguła #PUSH – o kontroli nawyków, zachowań i metodzie osiągania spektakularnych sukcesów.

Szczegóły dostępne są na stronie www wydarzenia: http://www.g2aarena.pl/muszkieterowie-motywacji/

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Share This
Login/Register access is temporary disabled
Porównaj narzędzia
  • Total (0)
Porównaj
0