Badanie Indeks Doceniania. Czy docenianie w pracy jest ważne?

Masz czasem wrażenie, że nikt nie docenia Twojej pracy? A może sam masz kłopot z chwaleniem współpracowników czy podwładnych za dobrze wykonaną pracę? Jaki sposób doceniania jest według Ciebie najlepszy?

Wbrew powszechnej opinii, wynagrodzenie i premie to nie wszystko. Abyśmy wykonywali powierzone zadania z satysfakcją i zaangażowaniem, musimy czuć się doceniani. To jedna z podstawowych ludzkich potrzeb. Dotyczy to zarówno relacji prywatnych np. w związków, jak i zawodowej sfery naszego życia. Każdy lubi raz na jakiś czas usłyszeć “good job” lub dostać dzień wolny w podziękowaniu za ciężko wykonaną pracę.

Badanie Indeks Doceniania

Dwie agencje – Employer Branding Institute oraz HRM Institute – wraz z partnerami Preeshare, AmRest i Allegro zapraszają do udziału w badaniu Indeks Doceniania.

Celem badania jest poznanie opinii na temat siły doceniania w miejscu pracy. Jak ważne jest ono dla pracowników? Czy czują się docenieni za dobrze wykonane zadania i zaangażowanie w pracę? Czy pracodawcy doceniają swoich współpracowników? Czy i jak docenianie wpływa na poziom radości, szczęścia i satysfakcji z pracy?

Wyraź swoje zdanie i przyczyń się do zmiany podejścia pracodawców do kwestii doceniania pracowników. Wypełnienie krótkiej ankiety zajmuje  około 10 minut, a dostarcza ciekawych danych, które zostaną opublikowane w specjalnym raporcie już w październiku.

Biorąc udział w badaniu możesz wygrać roczny dostęp do narzędzia monitorowania internetu Brand24 lub jedną z dziesięciu książek o tematyce okołobiznesowej.

Czekamy na Twoją opinię!

Powiedz nam, co myślisz o docenianiu w pracy na stronie https://indeksdoceniania.pl

 

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Share This
Login/Register access is temporary disabled
Porównaj narzędzia
  • Total (0)
Porównaj
0