Pro Global Business – Wynagrodzenia i systemy motywacyjne – ewolucja mobilizacji

27-28 marca 2019 r. w Warszawie odbędzie się kolejna edycja spotkania „Wynagrodzenia i systemy motywacyjne – ewolucja mobilizacji”.

Systemy motywacyjne wynagrodzeń to w tej chwili już kluczowy aspekt każdej firmy. Jednak czy wszyscy mamy dobrze skonstruowane systemy motywacyjne? Skuteczne motywowanie wynagrodzeniami jest trudne do osiągnięcia. Dlatego wiedza, doświadczenie i wieloletnia praktyka spotyka się z pasją, chęcią nieustannego rozwoju i dopracowywania swoich rozwiązań. Nasza unikalna formuła została opracowana w ten sposób by każdy uczestnik mógł wynieść z każdego naszego eventu jak najwięcej świeżych i wyjątkowych pomysłów dla swojego biznesu. Naszą misją jest by każdy kto weźmie udział w organizowanym przez nas wydarzeniu miał pewność że była to dobra inwestycja. Zarówno w rozwój swojego warsztatu jak i w rozwój organizacji którą reprezentuje. Wystąpienia przygotowywane są ze szczególną starannością i co najważniejsze nie są w żaden sposób sprzedażowe/reklamowe. Dla nas liczy się 100% praktyka, w ciepłej, otwartej i kameralnej atmosferze (maksymalnie 25 osób) która służy wymianie doświadczeń.

systemy motywacyjne

W wydarzeniu wystąpią eksperci z firm takich jak: Atos, Capgemini, Emitel, Poczta Polska, Santander Bank Polska, Enel-Med, Toyota Motor Manufacturing Poland, Grupa Żywiec.

Więcej informacji na https://progb.pl/wydarzenia/35

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Share This
Login/Register access is temporary disabled
Porównaj narzędzia
  • Total (0)
Porównaj
0