Wydarzenie: HR Future. Rola HR w czasach redefinicji relacji pracownik-pracodawca

To wydarzenie skrojone na miarę rzeczywistych wyzwań HR!

31 maja 2019 roku w Warszawie 250 osób – profesjonalistów HR, Dyrektorów HR, HR Business Partnerów oraz HR Managerów spotka się w jednym miejscu, aby poszerzyć swoje umiejętności, wymienić swoje poglądy oraz zdobyć wiedzę na temat najnowszych trendów determinujących działania HR.

12 warsztatów z praktykami HR, 3 inspirujących ekspertów spoza branży HR.

Wybitni prelegenci pośród których znajduje się prof. Andrzej Blikle, Sebastian Kotow czy Jerzy Bralczyk. Podczas Konferencji poruszymy tematykę design thinking w HR oraz wellbeing i mindfulness, będziemy także dyskutować o skutecznej komunikacji wewnętrznej jak i o employer brandingu. To jedyne wydarzenie w branży HR tak mocno osadzone na praktyce i doświadczeniach biznesowych. Przekażemy konstruktywną wiedzę na temat zarządzania projektami HR oraz transformacji cyfrowej i automatyzacji procesów, dzięki czemu, będziesz w stanie z sukcesem stawić czoła nowym wyzwaniom stawianym HR.

W dobie nieustających zmian na rynku pracy, wymaga się od HR ciągłego dostosowywania się do zmieniającego się otoczenia biznesowego, aby zapewnić rozwój przedsiębiorstw w długim okresie.

Program konferencji został oparty na rzeczywistych case studies i konkretnych, innowacyjnych rozwiązaniach stosowanych w firmach, dzięki czemu zaopatrzysz się w nowoczesne narzędzia, które będziesz mógł zastosować w swojej organizacji.

Pełny program wydarzenia znajduje się na stronie:
https://www.konferencjanowoczesnegohr.pl/

Warto tam być! Spotkajmy się w Warszawie!

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Share This
Login/Register access is temporary disabled
Porównaj narzędzia
  • Total (0)
Porównaj
0