Nowa odsłona Wyzwań HR – konferencja we Wrocławiu

960x320 (2)

16 września w Hotelu Mercure odbędzie się kolejna edycja konferencji Wyzwania HR, której organizatorem jest Pracuj.pl. Na konferencji będzie można spotkać praktyków, pasjonatów, ekspertów i specjalistów branży Human Resources.
 
Zapraszamy na 8 inspirujących wystąpień, podczas których usłyszymy m. in. o tym jak realizować ambitne cele, jak znaleźć geniusza w organizacji, co pozwala osiągać ponadprzeciętne rezultaty czym jest marka osobista i jak się odnajdujemy w świecie H2H.
 
Konferencję otworzy poszukiwacz, inspirator, mentor – Miłosz Brzeziński. Następnie wystąpią znani i cenieni eksperci: Szymon Kudła z CS Jet, Rafał Szczepanik z Training Projects, Daria Siwka z bardzoHR, Beata Kapcewicz z Librandt, Michał Jaskulski z Ford Coaching oraz Joanna Malinowska-Parzydło z Personal Brand Institute.
 
 
Podczas tej edycji Wyzwań premierę będzie miała coroczna publikacja Pracuj.pl „Kompendium HR”.
 
 
Do końca lipca z kodem Early Bird 10% zniżki:)
 
 
Zarejestruj się już dziś, więcej informacji na stronie:
http://www.wyzwaniahr.pl/konferencja/2015-09-16-wroclaw/
 
 
 

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Share This
Login/Register access is temporary disabled
Porównaj narzędzia
  • Total (0)
Porównaj
0